Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО

Виставка клубу 2018

Страница 5 из 5 ПерваяПервая ... 345
  1. Kara Güneş
    Kara Güneş
    автора одною-двома роботами не подаси, і уявлення про авторську інтенцію не сформуєш.
    від трьох до п'яти це реально. з 1-2 робіт від автора можна сформувати тільки тематичну експозицію.
    взагалі, казав в раді, якщо навіть 10 чоловік набереться , можна зробити реально цікаву виставку, обличчя автора тоді буде видно. але звичайно є два шляхи і дві ідеологічно різних концепції формування.
    перший знов зробити кураторську виставку, де ті 1-2 роботи куратор (в залежності від того хто то буде), вибере фіг його зна з яких міркувань, не маючи концепції, інша справа коли куратор з представленого матеріалу відбере 4-5 робіт (для цього має бути подано з десяток), якими озвучить або авторську ідею (ним запропоновану), або в разі її відсутності просто вибере роботи, яки будуть виглядати на стінці достойно.
    ото й все, що хотів сказати.
    а взагалі, на ваш розсуд.
    як про мене любий! варіант, краще ніж нічого.
    ПС зі святом всіх ))
    ППС в мене є пропозиція по поданню матеріалу, але хай хоч трохи набереться бажаючих. хочеться відійти від стандартного розвішування.
    в кожного типо своя стіночка.
    але питання приміщення тоді актуальне як ніколи. та спочатку, автори, відгукніться ))
  2. greenoxana
    greenoxana
    Я тоже за)
  3. Юлия
    Юлия
    Я за! А то без выставок вроде как мы не очень-то и есть
  4. Андрій Молчанов
    Андрій Молчанов
    Тоже за.
    Не уверен, что будут фотографии, но финансово участвую и все приедем на выставку. Соскучились))
    Алена завтра отпишется.
  5. Алена Нечаева
    Алена Нечаева
    Пересмотрела фотографии. Есть что выбрать если что на выставку)
  6. Водичкін
    Водичкін
    9 бажаючих вже знайшлись, мабуть можна думати далі
  7. Kara Güneş
    Kara Güneş
    так. треба. я десь десяток рахував
  8. karick
    karick
    Я не против, было бы что выставлять
Показано с 41 по 48 из 48
Страница 5 из 5 ПерваяПервая ... 345