Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 33 12311 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 321
    Активный пользователь Влад is on a distinguished road

Почему снимаем на плёнку?

Ещё в начале,середине 2000-х с появлением уже в широком примении цифровых камер, поговаривали что плёнке оставалось 3-5 лет жизни.Но до сих пор ещё жива практически во всех форматах. Много фотографов, профи и любителей, используют в своей работе фоточувствительный материал. Многие специально тратят деньги на приобретение аналоговой техники и покупку весьма недешёвого сейчас материала для неё. Затем просто вывешивают фото для обозрения не зарабатывая при этом ни копейки, на различных интернет ресурсах, для всеообщего обозрения. Каков мотив?

Активный пользователь ifoly is an unknown quantity at this point
    Мало, где же их много...

Цитата Сообщение от ifoly Посмотреть сообщение
    Мало, где же их много...
    На фликр зайдите, разве мало.

Активный пользователь sinphoto is on a distinguished road
    Є задачі з якими 99% фотографів у силу фінансових обставин не можуть справитись цифровою технікою: мало кому по карману цифровий середній формат. СФ слайд який демонструється через проектор - це вікно у інший світ, також поліграфія з СФ/ВФ дивує замовників та самого фотографа. Також є певні обмеження у цифровій техніці, найголовніші:
    1) Шум на довгих (точніше дуже довгих) витримках. Плівка з індексом Т може експонуватись годинами без наслідків.
    2) Мікролінзи над світлодіодами. Хоча я ще не зробив висновку щодо колор шифту у далекомірних лінз (Contax G Biogon 21&28).
    3) Ціна володіння.

Для мене переваги аналогової фотографії - у тому що вона аналогова, кожне фото має свій негатив або слайд. Я давно вирішив найвизначніші та найцікавіші моменти свого життя зберігати на аналогові фотоносії. В мене у 2009 році безповоротно помер вінчестер об'ємом у 250 гб, повністю забитий "цифровими" фотографіями... Тепер для "цифирових" фото у мене NAS на 8 вінчестеревів працюючий у режмі Raid 1.

Також немає гарантії що інтерфейси вінчестерів/мереж будуть довгий час такими якими вони є зараз, взагалі немає гарантій зворотньої сумісності... Наприклад інтерфей PATA практично у всіх сучасних материнських платах відсутній, а на ньому працювали всі вінчестери з початку 90х до початку 2005 року.

Я досі володію першою власноручно відзнятою слайдовою плівкою, я експонував її на початку 2001 року (тоді мені було 13 років), вона наче вчора проявлена.

Також у слайда є неповторний колір, ніщо не може мімікрувати дикий колір вельвії та чистий колір провії.

Також на мою думку аналоговою технікою фотографувати дешевше. Якщо кожен рік витрачати кілобакс на плівку/проявку/сканування то цілком можна обмежетись аналоговою технікою навіть при умові її відсутності (на початку). Можна придбати камеру з мертвим байонетом (Canon FD наприклад) та лінзи 28/50 і телевик за смаком + експонометр менше ніж за 400 баксів і мати можливість фотографувати все не вкладаючи гроші у цифрову техніку, володіти якою дорого. Наприклад купуємо тушку за 3 кілобакси, продаємо через 3-4 роки за 1.5, докладаємо ще 1.5 щоб придбати нову тушку такого самого класу, вартість володіння цифровою тушкою складатиме: 3 кілобакси(((. 1.5 кілобакси це 150 ролів слайду, якщо не фотографувати котиків та квіти (я маю на увазі всяку хрень) то їх вистачить на кілька років. Коли я був школярем та активним членом фотокружка + в рік намотував мінімум 15 тисяч км лише у потягові під час канікул + екскурсії та прогулянки, мені на рік вистачало 50 ролів 135 слайду, такий ліміт мені встановив батько, я пам'ятаю як першого січня я отримую свої 50 ролів 135 слайду і радуюсь, бо в морозилці мерзнуть ще кілька минулорічних. Також чим більший аналоговий формат тим дешевше на нього фотографувати.

Активный пользователь Hassels is on a distinguished road Аватар для Hassels
    Изображений
    9
    Також чим більший аналоговий формат тим дешевше на нього фотографувати.
    В том смысле что меньше тратишь материала ибо 1 лист=1 шедевр?
    5/7 не дешевле 4/5 в два раза почему то?

Активный пользователь Relight is on a distinguished road
    Я очень люблю фотографирвать на плёнку 35-ку. Для самого себя это воспоминания. Очень приятно потом взять на негатив в кругу друзей. А если камера ещё из прошлого века тогда просто супер. У меня уже от старости даже експонометр потух на Киеве и крышка сама открывается в машине. Тех. плюсов даже не вспоминал из-за того что в сети уже миллионы раз это обсуждали.
    Короч,в этом слачае нужно любить сам процесс а не исходник
    Если сами хотите начать снимать на плёнку тогда делайте дубли хороших кадров с цифры на плёнку. Это поможет понять зачем вы поддались на такую авантюру)
    Последний раз редактировалось Relight; 12.10.2014 в 21:29.

Цитата Сообщение от Hasselboy Посмотреть сообщение
    В том смысле что меньше тратишь материала ибо 1 лист=1 шедевр?
    5/7 не дешевле 4/5 в два раза почему то?
    Тут фінансовий аспект найголовніший))) Ціна та наявність форматних матеріалів змушує думати Я весною придбав туєву хучу форматного слайду (здебільшого 4х5) на даний момент відзняв всього 3 коробки оригінальної вельвії, при таких темпах мені його вистачить на десятки років))) Щодо one shot one hit то тут напевне так, я можу шукати кадр з польовкою 4х5 цілий день і так його і не знайти. Взагалі формат повільний у всьому, навіть проявка "повільна" оскільки щоб проявити одну партію форматних діапозитивів потрібно відзняти їх 6 штук, а це довго))) До речі я проявляю 4х5 у цій штуці: http://www.bhphotovideo.com/c/produc...et_Film_6.html рекомендую.

В мене є багато слайду 8х10, планую придбати камеру під цю плівку, хоча якщо я витрачаю так багато часу на 4х5 то напевне на 8х10 витрачу ще більше =>витрачу менше матеріалу => грошей піде менше.

Чим більший формат тим більше фотографій доходять до стадії друку. Я верстаю альбоми і потім мені їх друкують. З 35мм приблизий відсоток фотографій (які друкуються)20%, сф 50%, 4х5 75%.
    Последний раз редактировалось sinphoto; 12.10.2014 в 22:52.

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от Влад Посмотреть сообщение
    Каков мотив?
    "Тёплый ламповый звук" (Цэ) http://lurkmore.to/%D0%A2%D1%91%D0%B...B2%D1%83%D0%BA

Цитата Сообщение от yur2 Посмотреть сообщение
    "Тёплый ламповый звук" (Цэ) http://lurkmore.to/%D0%A2%D1%91%D0%B...B2%D1%83%D0%BA
    Кожному своє... Плексі Marshall Super Lead 100 дасть фору всім сучасним підсилювачам, м'якість його звуку просто неперевершена.

Цитата Сообщение от yur2 Посмотреть сообщение
    "Тёплый ламповый звук" (Цэ) http://lurkmore.to/Тёплый_ламповый_звук
    Занятная статья по борьбе со снобизмом , в чём то есть правота, но всё же хотелось бы объективности. По поводу звука, так очень много определяет акустическая система, её качество и материал динамика. А по поводу цифры, а точнее её восприятия, Вы же не будете утверждать что между цифрами что то есть, цифра-цифра-цифра, а между ними дыры без информации. Будь то музыка будь то изображение, в аналоге это всё без ступенчато, есть какие то шумы, или плотности. Вот и получается окрашеность звука. Можете сравнить хороший Стенвей и электронную Ямаху даже с активной клавой. Хорошо с одним мотивом разобрались, определение ему снобизм, но это же не у всех. Какие ещё есть мысли?

+ Ответить в теме
Страница 1 из 33 12311 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права