Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 43 из 50 ПерваяПервая ... 334142434445 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 421 по 430 из 492
    Активный пользователь Nutcracker is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от san0 Посмотреть сообщение
    Всім привіт. Кому не тяжко гляньте мій аккаунт в інсті та залишіть відгук про фото тут. Цікаво дізнаватися вашу думку
    https://www.instagram.com/sano77/
    1. Для пейзажної зйомки зовсім недарма придумали поняття "режимний час".
    2. Спробуйте трохи відійти від лінійної перспективи; більше використовувати інші прийоми - тональну, повітряну перспективу, правило третин. Класичні правила композиції треба вміти використовувати, що знати як їх порушувати.
    3. Пейзаж дуже виграє, коли є якісь об'єкти на передньому та середньому планах. Просто гарний краєвид, "дальніє далі", приємно роздивлятися вживу, але на фото це виглядає досить нудно, якщо немає див. п. 2.
    4. В пейзажній зйомці важливий динамічний діапазон, якого ваша камера не забезпечує. Ви намагаєтеся компенсувати це витягуванням тіней-світла, але тягнути там немає звідки. На багатьох фото постобробка виглядає дуже агресивною, хоча це - справа смаку, багатьом подобається.

Новый пользователь san0 is infamous around these parts
    Цитата Сообщение от Nutcracker Посмотреть сообщение
    1. Для пейзажної зйомки зовсім недарма придумали поняття "режимний час".
    2. Спробуйте трохи відійти від лінійної перспективи; більше використовувати інші прийоми - тональну, повітряну перспективу, правило третин. Класичні правила композиції треба вміти використовувати, що знати як їх порушувати.
    3. Пейзаж дуже виграє, коли є якісь об'єкти на передньому та середньому планах. Просто гарний краєвид, "дальніє далі", приємно роздивлятися вживу, але на фото це виглядає досить нудно, якщо немає див. п. 2.
    4. В пейзажній зйомці важливий динамічний діапазон, якого ваша камера не забезпечує. Ви намагаєтеся компенсувати це витягуванням тіней-світла, але тягнути там немає звідки. На багатьох фото постобробка виглядає дуже агресивною, хоча це - справа смаку, багатьом подобається.
    Дякую за відповідь. "Учту"

Новый пользователь san0 is infamous around these parts
    Цитата Сообщение от Nutcracker Посмотреть сообщение
    1. Для пейзажної зйомки зовсім недарма придумали...
    Чесно кажучи, я вважаю свої фото нудними. Не знаю, що не дає мені їх зробити "не нудними", чи то моє маленьке місто, чи камера чи то просто малий досвід у фотографії. Я не фотограф, просто люблю фотографувати те, що на мій погляд є красивим. З вище описаних термінів мало що зрозумів (перспектива знаю що таке)) Буду гуглити і ставитись удосконалюватись

Активный пользователь Nutcracker is on a distinguished road
    Чесно кажучи, я вважаю свої фото нудними. Не знаю, що не дає мені їх зробити "не нудними", чи то моє маленьке місто, чи камера чи то просто малий досвід у фотографії. Я не фотограф, просто люблю фотографувати те, що на мій погляд є красивим. З вище описаних термінів мало що зрозумів (перспектива знаю що таке)) Буду гуглити і ставитись удосконалюватись
    Перше безпосередньо випливає з другого) Читайте теорію та переглядайте фотографії, намагайтеся повторити те, що вам подобається. Багато роліків на ютюбі є, статей в інтернеті. Якщо хочете глибше розібратися, читайте класику.
    Ви живете, наскільки я зрозумів, у Прикарпатті; до гір - рукою подати. Кому ж як не вам робити гарні пейзажі?)) Успіхів!

Всім привіт. Кому не тяжко гляньте мій аккаунт в інсті та залишіть відгук про фото тут. Цікаво дізнаватися вашу думку
    https://www.instagram.com/sano77/
    Привіт, земляк.

Активный пользователь Andrey Pl is an unknown quantity at this point
    134 by Andrey Plaksin, on Flickr

Активный пользователь eni-kale is infamous around these parts Аватар для eni-kale

Активный пользователь Iskan-der is on a distinguished road

Майже в епіцентрі грози.

Nikon D80 + Sigma 17-50mm f/2.8

Последний раз редактировалось vasyl73; 18.07.2018 в 22:21.

Активный пользователь empir is on a distinguished road

234.jpg

+ Ответить в теме
Страница 43 из 50 ПерваяПервая ... 334142434445 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права