Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 12
    Новый пользователь Nickname is infamous around these parts

Question Canon or Nikon or Panasonic or Olympus

Доброго дня! Вибирав вбирав і заплутався, прошу поради =)
    Взагалі до того фоткав на Canon PowerShot SX130 IS і мене все влаштовувало, але на новому моніторі 30 дюймів бачу якщо сидіти ближче двох метрів до монітору майже на всіх фотках є шуми, ну чи як це називається, але я бачу, що якість фото не дуже. тому задумався купити щось трішки краще.
    Наче зрозумів, що мені найбільше підходить серед пропозицій різних фірм, але от як порівняти моделі різних фірми? Фотографую в основному лише в мандрівках, іноді хочеться сфотографувати щось швидко. Також хотілося б мати змогу фотографувати ввечері при поганому освітлені. Зупинився на таких моделях, що можете підказати, хто і чому кращий?
    • Canon EOS M10 15-45mm IS STM Kit
    • Nikon 1 J5 10-30mm VR PD-Zoom Kit
    • Panasonic Lumix DMC-GF7 G Vario 14-42mm Kit
    • Olympus PEN E-PL7 14-42mm Pancake Zoom Kit

У Кенона ще дивися на Canon EOS M3 15-45 IS STM, я наче бачу, що там кращий фокус та матриця, ніж у М10, але ціна більше на 4 тисячі, і я от не впевнений, що для мене буде видна різниця між цими двома моделями. Але я не шарю у фотіках, тому прошу поради

Moderator kissel is on a distinguished road Аватар для kissel
    По шумам всі озвучені +/-, крім нікона, який помітно буде гірший за інших; кенон трішечки може кращий за олю і панаса. А відсутність видошукача не напрягає? Все ж таки в подорожах, особливо при яскравому денному світлі по екранчику візируватися зовсім не зручно. Для зйомки в поганому освітленні не завадило б мати або спалах (див.на наявність "башмака" у претендентів), якщо людей, або штатив, якщо вечірньо-нічний пейзаж. Я би глянув щось б/в чи бюджет розширив, але це справа хазяйська.
    P.S. Щоб шуми не кидалися у вічі, фотографія має бути цікавою
    Последний раз редактировалось kissel; 23.05.2017 в 22:25.

Активный пользователь evgenyi is on a distinguished road
    Изображений
    37
    По шумам у нас Фуджи специалист из кропа....а вообще чем меньше значение исо тем меньше шумов,особенно если речь идет о вечерней съемкея ставлю исо 50-100,и без штатива не обойтись)
    Последний раз редактировалось evgenyi; 24.05.2017 в 00:02.

Moderator kissel is on a distinguished road Аватар для kissel
    та нічне можна і на високих ісо знімати, деталізація там не обов'язково важлива, шумодавом можна і більш агресивно пройтися. Я з собою штативи в подорожі не беру, оскільки багато пішки ходжу, тому навіть вечірні/нічні з рук фотографую. От дуже хотілося б спробувати гібридний стаб у панасоніків (GX80, наприклад) - для таких задач має бути те, що треба.

Активный пользователь evgenyi is on a distinguished road
    Изображений
    37
    Цитата Сообщение от kissel Посмотреть сообщение
    та нічне можна і на високих ісо знімати, деталізація там не обов'язково важлива, шумодавом можна і більш агресивно пройтися. Я з собою штативи в подорожі не беру, оскільки багато пішки ходжу, тому навіть вечірні/нічні з рук фотографую. От дуже хотілося б спробувати гібридний стаб у панасоніків (GX80, наприклад) - для таких задач має бути те, що треба.
    Ну не знаю,для мене важлива деталізація при ночній-вечірній зйомці,особливо коли знімаєш якісь будинки чи мости,да і на скільки треба задерти ісо щоб у ночи з рук знімати,хоча дивлячись що знімаєш,якось знімав на ісо 4000 з рук і нормально,але для мене це виключення,я краще візьму штатив)

Ну в поточного мого спалах є, але користувався я ним настільки мало, що на наявність його в цих моделях навіть взагалі не дивився.
    Без видошукача також я вже звик, коли іноді беру фоткаю щось на кращі фотоапарати друзів з видошукачем звісно приємніше, але не велика для мене втрата його не мати, і не така він цінність, щоб платити більше лише щоб він був.
    А відсутність штативу ввечері зазвичай вирішується присутністю якоїсь площини, на яку можна обпертися або поставити фотоапарат =)

Випадково надибав Samsung NX1000, кітовий об'єктив 20-50.
    По специфікації виглядає дуже привабливо, але щось якось занадто мало інформації, практично немає оглядів. Хтось щось чув про такий?

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Samsung прекратил выпуск фотоаппаратов. Покупать мёртвую систему можно, только если её продают очень дёшево.

Цитата Сообщение от yur2 Посмотреть сообщение
    Samsung прекратил выпуск фотоаппаратов. Покупать мёртвую систему можно, только если её продают очень дёшево.
    б/в за 4600 грн

Активный пользователь nashua will become famous soon enough Аватар для nashua
    Ключевое слово ОЧЕНЬ дешево.
    Сейчас за 2500 можно взять зеркалку кэнон 400Д или 450Д, с объективом
    или за 3000 панасоник Г-1, ГФ-3
    Как все?! Что ты говоришь?! Как все… не двигать время, не жить в прошлом и будущем, не летать на ядрах, не охотиться на мамонтов?.. Да никогда! Что я – ненормальный?

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права