Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19
    Активный пользователь kuzminetc is on a distinguished road

Акумулятори для FujiFilm XT

Доброго усім дня ! Власники камер Фуджі, поділіться будь-ласка досвідом,
    які альтернативні аккумулятори використовуєте для своїх камер

Активный пользователь Moon13 is on a distinguished road
    По два від Wasabi Power, Power Extra та Power Plant.

Один з Wasabi Power десь за 10-15 циклів (та за десь півтора року) троха розпух і я його рішуче відклав вбік.

О, чудово що відповіли, дякую ! А той що розпох, це було раптово, чи повільно ? бо я прикупив собі Батмакс в їх Official Store, але проскочила інфа що вони вздуваються прямо в камерах і стало лячно)

Активный пользователь aidaho is on a distinguished road
    Cмотря шо за камера.
    Если батарейный отсек достаточно прочен, то прорвёт ячейку и засрёт все вокруг.
    Там специально предусмотрены слабые места для аварийного выплёвывания газов при высоком давлении.
    Если батарейку окружает не абы какой каркас, то сначала порвёт камеру
    А потом, опционально, разгерметизация ячейки.

У меня однажды ночью вздувшиеся ячейки разорвали пластиковую батарею ноутбука.
    Это было в счастливые времена внешних съёмных батарей.

С нынешними внутренними пришлось бы не только за новой батареей, но и за новым ноутом идти.

P.S Неделю назад, кстати, датчик того старого ноута замигал снова сигналом "меняй батарею", который я тогда проигнорил.
    Снял батарею, и при внимательном осмотре обнаружились следы минимального вздутия одной из ячеек.

Активный пользователь Moon13 is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от kuzminetc Посмотреть сообщение
    О, чудово що відповіли, дякую ! А той що розпох, це було раптово, чи повільно ? бо я прикупив собі Батмакс в їх Official Store, але проскочила інфа що вони вздуваються прямо в камерах і стало лячно)
    Ну враховуючи що на той момент в мене було загалом 5 акумуляторів (1 рідний, 4 китайці), для мене то сталося зненацька.

Загалом, таке може бути з будь-яким китайчам. Всі ті сторонні виробники не соромляться змінювати постачальників нутра, при збереженні корпуса. Ну й комплектуючі далеко не "фуджевські". Не просто так ж воно настільки дешевше.

Активный пользователь WideAngleMan is on a distinguished road Аватар для WideAngleMan
    имею негативный опыт с популярными DSTE. Одна такая тоже распухла со временем (через пару лет эксплуатации).
    Еще распухли две батарейки Progo (R) на другой камере, но они популярны пожалуй только в США.
    Кто виноват сложно сказать, возможно и сами ихние же зарядки, которые не факт что не перезаряжают.

Мене непокоїть чи акум вздувається вже в камері, чи видно що він надувся до встановлення в камеру ?
    Зрозуміло що китай це завжди і ризик і лотерея...
    на фуджірумос як альтернативу оригіналам пропонують використовувати Patona Platinum, ціна більш-менш адекватна, по тестам гріється до 34 грудусів, тоді як ноней може й до 40 нагріватись. на майдеді народ пишуть за батмакс що досить непогані, ну от що робити ? )) Оригінали я непотягну по фінансах
    Та і все життя використовавув альтернативні акуми, інколи банки сам перепаковував, Богу дякувати нічого невзувалось і не взривалось. евже БЗК такі ніжні і акуми до них теж ?))

DSTE, вибачте, повна кака, купив декілька штук, теж повівся на піар, померли всі протягом року. Ще питання, описані трабли виникають не відразу, а через деякий певний період екплуатації ?
    Питання в тому чи відразу викинути свої акуми чи можна пару місяців познімати на на них ?

Оригинальные тоже пухнут. Как есть намёк не деформацию корпуса надо просто выкидывать и всё.

Если не считать телефонов, моя первая оригинальная умершая батарея была от ThinkPad X220.
    Заблокировалась наглухо и всё, с отказом шиться с сервисе родным программатором.
    Тогда я сильно негодовал по поводу planned obsolescence и всемирного зионистского заговора, но после того, как спустя несколько лет разуплотнилась батарея ноута из поста выше, мне кажется та ленововская батарейка что-то знала, и заблокировала зарядку неспроста.

Цитата Сообщение от kuzminetc Посмотреть сообщение
    DSTE, вибачте, повна кака, купив декілька штук, теж повівся на піар, померли всі протягом року. Ще питання, описані трабли виникають не відразу, а через деякий певний період екплуатації ?
    Питання в тому чи відразу викинути свої акуми чи можна пару місяців познімати на на них ?
    Ота батарейка постом зверху була від ноута Sony, і мені девайс більш ніж пів-року блимав діодами що вона несправна, але тримала заряд без дорікань.
    Раз на тиждень чи два просто вийняв, вставив назад, і усьо: робить далі.

Тож на батарейку зі вздуттям знімати ви можете, і навіть досить довго.
    От тільки воно може одного дня катастрофічно вийти з ладу і тоді ой.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права