Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
    Новый пользователь igor.bs is infamous around these parts

Post зміна почтової скриньки..

Добрий День, ситуація яка виникла на сайті доволі дивна, декілька разів спроби зв'язатися по телефонам які вказані на ресурсі, та по зворотньому зв'язку була безрезультатна, чи може є прямий контакт до модератора або адміністратора??
    Була зоблокована почтова скринька, яка вказувалась при реєстрації, пароль, який пропонує сайт, залишився також там, тож, хотілося б якимось чином вирішити це питання...
    Последний раз редактировалось igor.bs; 03.09.2019 в 01:55. Причина: опечатка

Активный пользователь nashua is on a distinguished road Аватар для nashua
    Увы, исправить ситуацию не в силах модератора. А админ сейчас такими вопросами не занимается. да наверное и админ не сможет поменять ваши личные данные. Они особо защищены.
    Раз пропала почта и не помните пароль на сайте, то только новая регистрация
    Как все?! Что ты говоришь?! Как все… не двигать время, не жить в прошлом и будущем, не летать на ядрах, не охотиться на мамонтов?.. Да никогда! Что я – ненормальный?

пошта не пропала, її заблокували, пароль який пропонує сайт, залишився там..та якщо я не помиляюся я його зміним, та навіть з цим паролем не можу авторизуватися...дуже дивно, доречі, а що зі зворотнім зв'язком..?? це процедура я вважаю нормальна, зміна скриньки та інш, а якщо це було зроблено умисно.., я не претендую на зміну даних, просто їх треба видалити, теми та інформацію..

Активный пользователь nashua is on a distinguished road Аватар для nashua
    Ну заблокированная почта, это чисто ваша проблема. Поэтому помочь не могу.
    А вот удалить что-то мог бы, однако нужно надежное подтверждение вашего аккаунта. Вы ведь пока ни каких своих данных не сообщили
    Как все?! Что ты говоришь?! Как все… не двигать время, не жить в прошлом и будущем, не летать на ядрах, не охотиться на мамонтов?.. Да никогда! Что я – ненормальный?

що треба..для цього, які данні? якщо можна на електронну скриньку..якщо залишите..

Новый пользователь bs.igor12345 is infamous around these parts
    Цитата Сообщение от nashua Посмотреть сообщение
    Ну заблокированная почта, это чисто ваша проблема. Поэтому помочь не могу.
    А вот удалить что-то мог бы, однако нужно надежное подтверждение вашего аккаунта. Вы ведь пока ни каких своих данных не сообщили
    Доброго Дня ще раз, така ситуація, що скоріше з Вашим порталом коїться щост не так..Моє повідомлення - тема "зміна почтової скриньки.. " та неможливість залогонуватися ввівши всі дані, які мені були надіслані до почти, стали також неможливим це зробити. Знову прийшлося переєстровуватися, щоб написати Вам про це..Вашої відповіді не дочекався. У мене нема ніяких сумнівів що Ви дуже порядочна людина, але можете мені сказати, Ви взагалі сам фотограф по професіїї чи модель як на Вашому аватарі..Вас колись знімали по нормальному, з нормальної оптики..Мені здається виграли б усі. І той хто знімає, йому напено заплатять добре, та й Ви теж не будее сумувати, я так думаю..Кажіть, які дії потрібні далі для налагодження відносин?

+ Ответить в теме

Ваши права