Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11
    Новый пользователь Tarik999 is infamous around these parts

Хочу придбати Samsung nx1100 + додаткові обєкти (в майбутньому)

Доброго дня!
    Хочу фотоапарат (перед цим був кенон а580).. Вирішив придивитися до нікон 3100 та кенон 1100... олімпус 420. Бюджет 150 дол
    Спочатку хотів фотік з відеозйомкою (бо трохи займався відеомонтажом і це мені подобається), потім зрозумів, що бюджет до 150дол не вийде взяти якісний фотік з відеозйомкою. Тому вирішив олімпус 420 чи 510. А відео на смартфон))
    Але звернув увагу на беззеркалки там і відео є і фотки кращі ніж у мильніць + змінний обєктив. Невеликі розміри.
    на олх знайшов Samsung nx1100 2500грн (менше 100дол) почитав відгуки, подивився приклад фото + всяки зручності (передача фото через вайфай) - залишив свій вибір на ньому.
    тепер питання
    1. чи вийде замінити кітовське скло на щось якісніше та світлосильніше без великих затрат (більше ніж сотні дол), щоб покращити для фото та відео? (радянські обєктиви, інших брендів). Пишуть що шумить кітовське скло...
    2. фото та відео буде краще за те що знімає смарфон за 400дол (камери по 64мп і тому подібне)?
    3. Може є конукуренти на котрі звернцти увагу (нех-3 та 5 виходять за бюджет)
    Подобається макро- та зйомка пейзажів.

Дякую!

З.І. Вибачаюся за багато букв)

Активный пользователь fixxer is on a distinguished road
    Із бюджетом 150 дол перевершити по відео частині сучасний смарт навряд чи можливо, хіба у випадку "сутінки + світлий об"єктив". Для самса рідні лінзи надто рідкісні і дорогі, розраховуйте лише на мануали. Як варіант подивіться ще на панасонік G5, можливо влізе в бюджет.

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Фотоапарати Самсунг дешеві, тому що система NX вмерла ще 5 років тому. Я б пошукав щось актуальніше.
    Знімати мабуть можна, хоча з 5-річною батарейкою можуть бути проблеми, її і в нових апаратах не надовго вистачало.

Цитата Сообщение от fixxer Посмотреть сообщение
    Із бюджетом 150 дол перевершити по відео частині сучасний смарт навряд чи можливо, хіба у випадку "сутінки + світлий об"єктив". Для самса рідні лінзи надто рідкісні і дорогі, розраховуйте лише на мануали. Як варіант подивіться ще на панасонік G5, можливо влізе в бюджет.
    Дякую . Відео якісне - це як обовязкова складова (бачив приклад віео - то шось не зайшло). І якщо самсунг програє смартфону за 400-500дол то варіант відпадає.

Цитата Сообщение от yur2 Посмотреть сообщение
    Фотоапарати Самсунг дешеві, тому що система NX вмерла ще 5 років тому. Я б пошукав щось актуальніше.
    Знімати мабуть можна, хоча з 5-річною батарейкою можуть бути проблеми, її і в нових апаратах не надовго вистачало.
    дякую. простоюдумаю якщо лізти вже в розширенний бюджет то я хотів би взяти нікон 5300 бу -(350-400 дол на олх є варінти)
    з нових на розетці розглядав м100 кенон м200, соні 5100, Olympus PEN E-PL9 та PL8. Але бюджет на зараз обмежений.

Як варіант взяти зеркалку без відеозйомки. Тут я думаю фотки будуть однозначно якісніші за смарфонівські. Чи не зовсім?
    Розглядав такі варіанти кенон 1000, нікон д40, д40х, 60, 3000, олімпус 420, 510, 520. якраз в бюджтет до 150долл. якщо так то що порекомендуєте?
    Дякую за відповіді

І наостанок
    1.забути про покупку фотіка за 150долл.... і назбирати на фотік 2019-2020 р за 500долл +\-? А поки користуватися смартфоном ( тим паче скоро буду брати новий 2020 року)
    2. на яких сайтах ви порівнюєте фотіки? я порінював на camspex.com

краще опишіть, що вас не влаштовує у смарті, чому власне вам потрібен окремий апарат, простіше буде поради давати)
    28mm/2.8, 50mm 1.7-1.8-2.0 (C/Y, FD, Nikon, Pentax) => Тема ТУТ

краще опишіть, що вас не влаштовує у смарті, чому власне вам потрібен окремий апарат, простіше буде поради давати)
    у фотоапарат завжди будуть кращі фотки ніж у смарта. (я так думаю)
    даний смарт сяомы редмы 4 про 2017року (камера 13Мп).. якщо порівняти фотки смарта і кенон а580 то у кенона кращі, у відео фотік програє... але смарт тоже не фонтан... таке собі...
    Новий смарт це накштал сяомі 8 редмі ноте про чи Motorola One Fusion+ .. я не думаю, що у них фото буде краще за никон 3000 чи олимпус 520. Напрклад для нікон 5300 чи соні 5100 то смарти всі існуючи їм, мабуть не конкуренти.
    Хочу якіснішу картинку на фото і відео чим той смарт, що я можу придбати (400дол +\-)

А питання відео тут вже треба думати. Тому я і розглядаю беззеркали (так і вибрав самсунг 1100)+вони компактні, з бюджетом до 150долл. розраховуючи, що фото буде каще і відео пояскравіше)) Але ж..
    Скоріш за все візьму новий смарт, а потім дивитимуся щось свіже (2018 і понині беззеркалки).

Дякую за відповіді та рекомендації.

Цитата Сообщение от Tarik999 Посмотреть сообщение
    Хочу якіснішу картинку на фото і відео
    - от про це і мова, що саме ви маєте на увазі? Як буде чітка відповідь, тоді і поради давати можна, а так ...

- от про це і мова, що саме ви маєте на увазі? Як буде чітка відповідь, тоді і поради давати можна, а так ...
    Вибачаюся за нечіткість та зайвови пустоти.
    Зформую і напишу.
    Дякую

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    кенон 1000
    Це ультрабюджет, дуже конструктивно та функціонально врізаний. Краще щось старіше, але тризначної серії (знімав раніше на Canon 550D, ще можна брати). Зараз на 70D, мені як фотоаматору вистачає. Стосовно беззеркалок не можу порадити.

2. на яких сайтах ви порівнюєте фотіки?
    Найкраще https://www.dpreview.com/
    https://www.optyczne.pl/ більш зрозумілою мовою

Активный пользователь nashua will become famous soon enough Аватар для nashua
    ...
    Як варіант взяти зеркалку без відеозйомки. Тут я думаю фотки будуть однозначно якісніші за смарфонівські. Чи не зовсім?
    Розглядав такі варіанти кенон 1000, нікон д40, д40х, 60, 3000, олімпус 420, 510, 520. якраз в бюджтет до 150долл. якщо так то що порекомендуєте?
    ....
    За 150 можно взять никон Д80. Даже свой могу продать. Цвет там просто бомбезный, это все признают. А "и кенон 1000, нікон д40, д40х, 60, 3000,"сегодня уже ни чем не интересны.
    " олімпус 420, 510, 520"
    Ни в коем случае не брать, они и в эпоху своей молодости убогими были.
    Из БЗК можно попробовать вписаться в 150 с Сони некс-5 (обязательно с буквой, с любой)
    Как все?! Что ты говоришь?! Как все… не двигать время, не жить в прошлом и будущем, не летать на ядрах, не охотиться на мамонтов?.. Да никогда! Что я – ненормальный?

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права