Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
Закрытая тема
Показано с 1 по 10 из 10
    Пользователь kolapet is infamous around these parts

Порівняння обьєктивів.

Всім привіт. підкажіть будь ласка чи є суттьева різниця між обьєктивом Canon EF 50mm f/1,8 STM та обьєктивом Yongnuo 50mm f/1.4 Canon? Камера Кенон 70Д Я щойно купив собі перший варіант за 3500гр. Родич, купив собі другий, китайський варіант за 5200гр. Каже, що нарадуватися ним не може, тай я собі думаю, залишити собі цей кеноновський, чи доплатити, та обміняти на китайський? Різницю бачу тільки в тому, ще перший легкий, та маленький, і діафрагма на 0.4 меньша, другий більший, та важчий, і добавлена ще шкала, що показує відстань, ну і не значна різниця в діафрагмі. Мене більше цікавить яка буде різниця в якості фото? Завчасно Дякую за професійну відповідь.

Активный пользователь spitzer is on a distinguished road
    А взять у родича стекло, сфоткать одну и ту же сцену и сравнить и запостить сюда религия не позволяет?

Він живе за 400км, не все так просто.

Ніхто нічого не може відповісти по сутті? Просто є ще пару днів, щоб обміняти, тому і чекаю на вашу професійну пораду.

Специ підримки Кенон, рекомендують брати Кенон, ну, це і так зрозуміло, Мене цікавить, як на практиці вони відрізняються, і як це впливає на якість фото?

Активный пользователь kotofei is on a distinguished road
    Йонга 50/1,4 в плане конструктива очень гаденькое стекло. Неремонтопригодное, производит впечатление крепко сбитой вещи но на практике это "пыль в глаза" покупателя - ресурс у них и живучесть никакие.
    И, напротив, 50/1.8 stm в руках ощущается чуть более крепкой погремушкой, чем его предшественник 50/1,8 II но в плане съемки - просто супер стекло. И ходит долго. И снимает предсказуемо и стабильно хорошо.
    Самый глупый вопрос - незаданный

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от kolapet Посмотреть сообщение
    Yongnuo 50mm f/1.4 Canon
    Є детальний огляд у Радожіви:
    https://radojuva.com/2018/09/yongnuo...-f-1-4-review/
    Висновок загалом позитивний, проте для відео кращим буде Кенон STM. Як власник схожого Canon 50/1.4 хочу відмітити, що розмиває Кенон все ж гарніше.

Дякую. мабуть, я все таки стримаюсь від обміну на китайський.

Щось у мене лижі не їдуть.На форумах, на ютубі, в фейсбуці, всі розказують, який цей обьєктив класний, різкісь, фокус, і все остальне в нього просто супер. ( мова йде про Canon EF 50mm f/1,8 STM ) Я зробив декілька фоток, і ні різкості, ні фокуса нормального, я не бачу. Може в мене руки криві, а може брак??? Ось викладу декілька фоток на оцінку. Камере Кенон 70д. Щось не получається в мене загрузити сюди фотки, загрузив на фекс-нет https://fex.net/uk/s/fcm8rdm
    Последний раз редактировалось kolapet; 03.09.2021 в 03:54.

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от kolapet Посмотреть сообщение
    Щось у мене лижі не їдуть
    Предметку не знімають на відкритій діафрагмі. Для f/1.8 на дистанції один метр глибина різкості буде 1 см - скажімо, на IMG_9303-1.jpg різкість на листку, решта не в фокусі. Тут би затиснути до f/8, щоб було норм. Проте, судячи по експотрійці (f/1.8 - 2.2, 1/200, ISO 320) для цього було мало світла.
    Щоб оцінити світлосильний фікс, спробуйте познімати портрети на різній дистанції.

Закрытая тема

Ваши права