Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6
    Новый пользователь artist100% is on a distinguished road

Объектив на Canon 1100

Привіт усім! Звертаюсь до не байдужих! Мені запропонували займатись фотозйомкою на весіллях. Але я, відносно недавно почав працювати із цифровою дзеркалною, тому особливих навиків роботи не маю, та все ж розумію, що мені, хоч він і доволі не поганий, та буде мало мого стандарного кітового об'єктиву. Допоможіть підібрати додатковий світлосильний зум. ЧИ підійде кенон 24-70 ф/2.8л, або 70-200 ф/2.8л?

Активный пользователь Sonnar is on a distinguished road Аватар для Sonnar
    Цитата Сообщение от artist100% Посмотреть сообщение
    він і доволі не поганий
    Худший из оптики Кенона.

По теме: Tokina AF 12-24mm f/4.0 для помещений, Canon EF 50mm f/1.4 USM для всего остального и вспышка.

Активный пользователь Damen is on a distinguished road
    Изображений
    26
    Тогда уж Tokina AT-X 116 Pro DX 11-16 mm f/2.8

Активный пользователь yur2 is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от artist100% Посмотреть сообщение
    Допоможіть підібрати додатковий світлосильний зум. ЧИ підійде кенон 24-70 ф/2.8л, або 70-200 ф/2.8л?
    Це два досить різні за призначенням об'єктиви, телеоб'єктив для весілля не річ першої необхідності
    НЕ підійде. Взагалі, брати на апарат вартістю 450$ об'єктив втричі дорожчий (Canon EF 70-200mm f/2.8L USM та 24-70/2.8 L ~ 1300$ кожен) не дуже логічно
    Але головне, що у 1100D, як найдешевшої аматорської моделі, відсутній датчик точного фокусу для світлосильних (від f/2,8) об'єктивів, модуль фокусування там аналогічний древньому 350D. Тобто, вищеназвані зуми будуть часто мазати з фокусом (і не лише вони, а й наприклад, популярний 100-баксовий "полтос" 50/1.8). Для нормальної роботи доведеться поміняти камеру (хоча б на 550D чи б/у-шні класом вище, хоча б 30D).

Щодо штатних зумів для Кенон, дивись колективну думку в заголовку теми Лучшие штатные зумы для APS-C кропа Кэнон (Canon) (плюс минуле аналогічне опитування у попередньому томі).
    Найпростіший варіант - просто докупити Canon 50mm f/1.4 або 85mm f/1.8 USM для портретів (~400$), а для приміщень - спалах типу 430EX II (~300$), залишивши для широкого кута кіт (на 18 мм він більш-менш). З промахами фокуса будуть проблеми, але флешкі дешеві - можна наклацати більше дублів, щось та вийде (з власної практики зйомки на 350D з 50/1.4).
    Последний раз редактировалось yur2; 05.04.2012 в 19:35.

--/1. я, відносно недавно почав працювати із цифровою дзеркалною, тому особливих навиків роботи не маю/--
    --/2. мені запропонували займатись фотозйомкою на весіллях/--

Что-то ситуация комичная. Хотя я не завидую вашим будущим клиентам

Пользователь d331 is on a distinguished road
    Изображений
    18
    Все когда то начинали, пусть попробует. "Профи" зачастую нащёлкивают массу фигни а потом вылизывают в ФШ. Если творчески подойти, а не только с желанием заработать, то...

Если не страшно, то попробуйте наши мануальные стёкла (Юпитеры (3,9,11), Индустары(50, 61) и другие, на крайняк Гелиосы) хотя бы на погонять, а ещё Пентакон 1,8/50, Цейсы, ...

Для начала помучайте знакомые пары в качестве "жертв фотосессии", поснимайте т.н. стрит. Посмотрите примеры и "как не надо". Свадебщики и прочие шашечники довольно часто снимают лав стори, деток и т.п. Удачи!

+ Ответить в теме

Ваши права