Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7
    Новый пользователь Mish.Ka is infamous around these parts

SOS ПОМОЖІТЬ Canon Speedlite 430EX II

Добрий день Шановні!
    Допоможіть будь-ласка мені,в мене якась біда і незнаю що далі робити...
    Короче тако:
    Давно хотів купити вспишку,а тут товариш захотів женитись і попросив пофоткати...
    Купив я б/у вспишку Canon Speedlite 430EX II
    Забрав на пошті прийшов до дому заклав на фотік почав пробувати в режимі Е-ТТL II і все нормально працювало,був неймовірно радий ...
    Зробив десь 50 фото і а тут бац!а дальше всі фотки темні..в мене шок!бо через 2 дні весілля...
    Відфоткав весілля(примотав кусок картону до вспишки,а вспишку направляв догори...)
    Після весілля загуглив...на російському форумі знайшов аналогічні семптоми...виявилось що згорів IGBT транзистор маркуванням RJP4301...але є аналог йому СТ40КМ-8Н,написали що міняєш і погнав фоткати...
    Мій товариш замовив на ebay.com мені 5 транзисторів СТ40КМ-8Н...перепаяли...і він знову згорів...(
    Тоді я повернувся до того форуму...і прочитав що транзистор просто так негорить сам,то діло в лампі...що треба замінити лампу...
    Написали що є аналог лампи,ставлять від Nikon SB-800...вона дешева,я замовив
    Перепаяли,замінили ще раз транзистор...(доречі лампа була в жахливому стані,вся потріскана...коли її витягали то вона аж розломилась)
    Коли приєднали вспишку до фотіка зробив фотку,а то та сама біда...непрацює Е-ТТL II,і нерегулюється сила імпульсу в ручному режимі...постійно лупить на максимум...
    Що робити піткащіть!
    Може в когось таке було?

Новый пользователь goreyan is infamous around these parts
    Здравствуйте! Была у меня такая проблема или вроде того.5Д марк2+24-70(первая версия)+600ЕХ.Пошел я с этим инвентарем учитсья в фотошколу.При съемке с фотовспышкой преподаватель обнаружил у меня недосвеченные фото в режиме Ettl-2,что совпышкой в лоб,что со вспышкой в потолок.Поставили на мой фотоаппарат 430 EX-такая же проблема.В результате у него был для меня печальный вывод-проблемы с режимом Ettl-2,прийдется добавлять мощность вспышки Я начал искать таких как я в гугле и выяснил что не только у меня такая проблема.Кстати,у меня на полной мощности в потолок вспышка лупит в режиме Ettl,в Ettl-2 недосвет происходит.Слышал что контакты не дотягиваются или окисляются.Но вот например в Марк 5 люди пишу такой проблемы нет.В СЦ по телефону сказали что можно решить недосвет коррекцией в прошивке,но надо прийти и разобраться,может причина в другом.Но проблема решилась сама,я продал 24-70 и купил 35L и о чудо...все заработало как надо.Выводы пришлось делать самому,то ли в Ettl-2 нет совместимости с 24-70 то ли еще что-то,но вам советую посетить СЦ.

Moderator kissel is on a distinguished road
    goreyan - Ваша ситуація не має нічого спільного з топікстартеровою.

Mish.Ka - лампи китайські ставили, чи оригінальні? ІГБТ фірмовий чи китайський аналог?

Кондёр померяйте ESR-метром.
    И было бы неплохо тупо посмотреть сопротивления по дорожкам - может где окисление пошло, и появилось сопротивление паразитное.

Новый пользователь pim56 is infamous around these parts
    Вітання усім форумчанам ! У мене така проблема з 430EX II. Не можу її "підпалити" дистанційно вбудованим спалахом на Canon-i 60D. Мабуть не ті настройки в менюшках камери і спалаху, хоча пробував по-всякому. Де "копати" ? Підкажіть, будь ласка.

Moderator kissel is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от pim56 Посмотреть сообщение
    Вітання усім форумчанам ! У мене така проблема з 430EX II. Не можу її "підпалити" дистанційно вбудованим спалахом на Canon-i 60D. Мабуть не ті настройки в менюшках камери і спалаху, хоча пробував по-всякому. Де "копати" ? Підкажіть, будь ласка.
    На спалаху має бути режим Slave, на фотоапараті - командер.
    https://www.youtube.com/watch?v=PKkmmPm5X-8 - налаштування спалаху
    https://www.youtube.com/watch?v=4Gefc3jgBXk - налаштування 60д.
    Последний раз редактировалось kissel; 18.06.2017 в 00:33.

Активный пользователь ifoly is an unknown quantity at this point
    Досить дивно але традиційно вже, за толкові поради ніхто навіть дякую не пише.
    Тому IGBT будуть горіти))))

+ Ответить в теме

Ваши права