Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13
    Активный пользователь sinphoto is on a distinguished road

Чи варто створювати фотоблог?

В мене є ідея створення власного фотоблогу. Я маю кучу специфічного обладнання як 35мм так і середнього формату, маю деякий досвід та вмію висловлючати свої думки досить просто та зрозуміло. Мені хочеться поділитись інформацією з людьми які шукають відповіді на питання, відповіді на які я шукав певний час назад, але нігде не міг знайти потрібну інформацію і тому був змушений витратити багато часу та грошей на пошук відповідей.

Основна тематика блогу: аналогова фотографія та аналогова техніка, проявка/сканування/хімія. Наприклад можу описати свій досвід роботи з Mamiya RZ, Contax G, практично всю систему Canon/Nikon з більшістю рідних лінз (фіксів і зумів) до 300мм, плівкові Nikon F5/F100/Canon EOS1n. Є куча цікавих фото зроблених цією технікою.

Як думаєте: наскільки актуальним буде мій альтруістичний порив?)))

Активный пользователь WideAngleMan is on a distinguished road Аватар для WideAngleMan
    сделайте первый шаг. А там посмотрите сами как пойдет.

В принципі ціна питання не така і велика, контент буде 1000% унікальний, я з wordpress добре знайомий, в принципі блог вже зібраний на локальному сервері і для його нормального старту потрібно придбати хостинг та наповнити блог інформацією. Це 5-7діб роботи. Я не хочу ніяким чином комерціалізувати свій проект, хочеться обмінятись досвідом та за допомогою блогу знаходити однодумців. В принципі варто спробувати а далі дійсно час покаже.

Якщо в когось є досвід роботи з вордпресом - відгукніться, в мене є запитання.
    Последний раз редактировалось sinphoto; 22.11.2013 в 01:49.

Цитата Сообщение от sinphoto Посмотреть сообщение
    Як думаєте: наскільки актуальним буде мій альтруістичний порив?)))
    Насколько я понял, первый шаг к рекламе и раскрутке своего блога Вы уже сделали, осталось только ссылочку сюда скинуть или поместить в подпись. Тоже самое нужно сделать и на других раскрученных фотосайтах и все попрет, правда не сразу.
    В целом поддерживаю идею, почему бы и не поделится полезной инфой, тем более имея собственный опыт. Только вот не верю я, что в этом мероприятии не присутствует шкурный вопрос.

Цитата Сообщение от aleksandr_n Посмотреть сообщение
    Только вот не верю я, что в этом мероприятии не присутствует шкурный вопрос.
    Весь прикол у тому що я маю дждерело стабільного прибутку ніяк не пов'язане з фотографією, реклами у блозі не буде, посилань та іншої хрені теж не буде. Оскільки основна тематика - аналогова фотографія то я буду досить часто посилатись на інтернет магазини які продають матеріали та якщо буде достатня аудиторія то я надіюсь що я все таки змушу виправданою критикою та раціональними пропозиціями одну фірму зробити проявку слайду поштою, бо фотофонд останнім часом зажерся.

Цитата Сообщение от sinphoto Посмотреть сообщение
    Оскільки основна тематика - аналогова фотографія то я буду досить часто посилатись на інтернет магазини які продають матеріали та якщо буде достатня аудиторія то я надіюсь що я все таки змушу виправданою критикою та раціональними пропозиціями одну фірму зробити проявку слайду поштою, бо фотофонд останнім часом зажерся.
    Вот этим по моему все сказано, но..., я считаю если есть чем поделится и чему научится на Вашем блоге, это уже хорошо. Любая работа должна быть оплачена и хорошо когда цель оправдывает средства. Удачи, буду рад заглянуть на огонек...

Цитата Сообщение от aleksandr_n Посмотреть сообщение
    Вот этим по моему все сказано,
    Не зовсім зрозумів. Я буду посилаитсь виключно для того щоб люди бачили що не ве у нас так погано))) що слайд є і що його досі проявляють, що широка плівка C41 має доступні ціни та її досі проявляють. Основна причина чому я буду посилатись на інтернет магазини у тому що багато початківців бояться зв'язуватись з пресилкою товарів новою поштою, бояться проявки та своїх помилок які будуть коштувати грошей. Друга сторона медалі: чим більше людей будуть цікавитись аналоговою фотографією тим цікавіше буде привозити матеріали постачальникам: тим довше буде можливість "годувати" мамії/хассельблади/броніки/контакси плівкою.

могу предложить вам скинуть одну из статей (для примера) на irodov-a@office.foto.ua - и я передам на рассмотрение главному редактору.

Стаття для сайту? Якщо так - то це мені не цікаво, тому що мені потрібно самому наповнювати унікальним контентом свій блог.

Новый пользователь konan53 is infamous around these parts
    Дуже хороше починання.Я піддержую.Сам працюю з широкою фотоплівкою для душі.Буду радий почитати.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права