Якщо свідомо відбирати людей, думку яких хотілося би почути, то можна до тих людей не звертатися а зробити висновки самостійно. Оскільки, треб доволі добре тих людей знати.
Кому треба переконатися за гроші, що нема "кнопки шедевр", "рецепту ідеальної фотографії" чи ще якогось "простого секрету" - варто піти і потратити трохи грошенят. Я ходив
На даний момент моє уявлення таке: все залежить ві особи фотографа (сприйняття його людьми в момент фотографії) і від купи випадкових обставин. Повезе - буде добра фотографія. Не повезе - фотошоп творить чудеса. Головне поважно і безапеляційно стверджувати що "це шедевр світового масштабу". Чим краща техніка і більший розмір зображення тим легше віриться
Медведєв Александр роздає безплатно правильну, на мою думку, пораду вивчати історію мистецтва.
Можна би доповнити порадами вивчати філософію і психологію.
Амбалов каже, що треба попробувати намалювати кульку в об"ємі з бліками (реально, в шопі або олівцем з натури). Для мене тепер очевидно, що це правильна рекомендація.
А дехто бере в руки камеру і на "автоматі" лупить цікаві кадрики. І, мабуть, не варто їм заважати якимись повчаннями