Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Портрет > Look / Погляд
Отзывы

13. nobody

15.02.2008 07:35

[To 12. VividLiFE] ПРО - это когда деньги платят, а не уровень работ. слушайте что вам говорят, иначе выше средних работ не выйдете.
дякую за вашу участь в обговоренні цієї роботи. вашу думку для мене зрозуміла. тому пропоную припинити наш дискурс по цій роботі. PS якщо у вас є якісь питання чи побажання, що не стосуються цієї роботи, то пишіть на вказаній в цьому альбомі E MAIL
дякую. хочу уточнити, що права частина носу, дійсно, можливо, трохи зливається зі шкірою лівої половини обличчя. до вашого зауваження мені це в вічі не впадало. бо вважав, акцент портрету на очах моделі. якщо більшість це буде не подобатися, то буду вважати це - недоліком :) щодо "плаского" світла, то, імхо, зараз такі портрети популярні на пару із "класичними" із тінями. PS найближчим часом викладу і "класичні" портрети із цього портфоліо, з цією моделью. якщо більшо
дякую я добре знаю книжку "Джоната Хілтона". якщо ви будете більш уважнішим, то знайдете там рекомендації, щодо тіней про які я вам казав до вашої першої роботи з малюком. і від яких ви відмахнулися, а зараз самі ж підсовуєте мені джерело моїх порад до вашої робити. це дуже кумедно :)!!!! PS незважаючи на той факт, що в книзі все про класичний портрет, там є декілька робіт і з аналогічним світлом, як у мене ця робота :)
імхо, ви погано знаєте, що таке стиль гламур. і чим гламур відрізняється від фешен фотографії :) хоча, судячи із вашого вислову, то і розуміння стилю портрет - якесь неповне. відповідно, я буду зважати на ваші поради, коли ви станете про в гламур/фешен фотографії :)

8. nobody

14.02.2008 19:17

http://fonarick.spb.ru/photobooks/Studio_Portrait_Photography.zip

7. nobody

14.02.2008 18:04

дааа... клиника. студии нужны для работы со светом, а не для удобства расстановки двух софтбоксов по сторонам от модели. Гламур - это не пластиковые лица с убитой текстурой кожи. У любого живого человека на портрете видна структура кожи, в том или ином виде. если же "загламурили" модель - так выставляйте в категории "гламур"
[To 5. VividLiFE] Детальніше - будь ласка - ніс зливається з обличчям, немає переходу зі скроні на лоба - немає об`єму..
{2. Serge Girchenko} дякую. гадаю, красива різкість можлива на лінзі фікс 100мм чи 125, 150 )) тобто оригінал повинен бути дуже різким, бо в ФШ красиво витягнути різкість і зберегти плавність невиходить, принаймі, в мене ))) (3. Victor.A) це чоловічий, не гламурний портрет, звісно тут буде видно структуру шкіри :) (4. Artcombinat) пласке світло? можна, детальніше, що вам не подобається в світлі? ;) ви мене розсмішили :) дійсно, нафіг, ці студії взагалі потрібні ))))
Мое мнение - свет плоский. Для такого снимка в принципе студия не нужна. Вопрос - какова роль стилиста в съемке - выбор реглана? P.S. Построение кадра не понравилось . Чисто субъективное мнение...

3. nobody

14.02.2008 10:05

[To 1. VividLiFE] первые складки на лбу из всей галерии, оживают модельки ;)
[To 1. VividLiFE] не умничай.... Снимай. Классно получается!
на оригіналі фактура шкіри більш виразна, при зменшенні її виразність зменшилась вдвічі ((( може хто підкаже як зберігати деталізації при зменшенні картинки? ))) PS Після ресайзу, для збільшення різкості використовував фільтр: High Pass. Чомусь мені здається, що фільтр Unsharp Mask сильніше руйнує зображення ніж вище згаданий.
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий