Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы
очень замечательная работа!Супер
очень понравилось.. единственное, на мой взгляд, но - это то, что картина немного не дотягивает до идеального квадрата (думаю так было бы интереснее). я всё понимаю - искажения перспективы и т.д., но можно ведь подправить? :) +1
Фото из двух независимых частей. Воспринимается как диптих, что по-своему оригинально.
Флуд [9. Богданыч] зазирни на моїх янголів плз. Не хочеш залишати комент там - пришли на мейл, плз.

9. Богданыч

07.01.2006 20:31

[7. Tetty] Информация была и остается верной! По-крайней мере, по поводу коньяка и джаза у меня есть свидетели ;)))))

8. Богданыч

07.01.2006 20:25

[6. Tetty] Тетяно! Дякую що вступилася за мою орiєнтацiю ;))) . А то я вже почав придумувати "вiдмазки" на випадок, якщо виявиться що з композицiєю все гаразд ;))))
[5. Богданыч] "Может дело в ориентации ..." Не вірю ;-) в профайлі написано (уже "було написано" - ти що стер всю інфо про себе?)- щось типу "люблю красивых женщин, коньяк и джаз" А? :-)
[4. fotomir1] Насправді Богданич має рацію (як завжди). Картина дійсно перебирає на себе увагу - вона ж витвір мистецтва. Дійсно виходить, що картини навіть візуально в кадрі більше. Мені подобається Ваша ідея з Настею в інтер'єрі. Але мабуть з іншою картиною. Або можливо, якщо дозволяє інтер'єр зробити модель основною за рахунок відсування її від картини на декілька метрів (візуальне зменшення картини). Мені здається непоганим було втілення в іншому кадрі цієї серії (ANASTASIA) - там частина картини і вона не відволікає. Однак там погано освітлене обличчя моделі, фактично провалене :-( тому не голосувала. Я розумію, що наврядчи Вам вдасться перезняти, але продовжуючи вдосконалювати техніку працюючи над ідеею, Вам рано чи пізно вдасться втілити задумку (яка є дуже цікавою). Бажаю успіхів і натхнення.

5. Богданыч

07.01.2006 20:00

[4. fotomir1] А я че? Ну просто тянет картину порассматривать... А девушку рассматривать не тянет... Может дело в ориентации ... А может в композиции...
Bogdanychi ! Eto pro kover na polu. Prismotrisi po-luchishe.A voobshe soglasen Tetty - ne buzi ! Udachi! I pobolishe horoshih snimkov!
[2. Богданыч] Не "бузи" :-) У автора хороші ідеї і задумки однак для остаточного варіанту чогось не вистачає :-(

2. Богданыч

07.01.2006 17:59

Качественная и интеллигентная! Про картину на стене?
Отличная работа!!! Качественная и интеллигентная!!!! +++1
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий