Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы

7. voodoogray

02.03.2006 00:32

Согласен. Контур лица придал бы эротичности снимку. (,,,,)
Без контуров лица фото выглядит незаконченым.ИМХО
[To 3. Andrey] А ще є варіанти з силуетом? Виставляйте - дуже цікаво!
[To 3. Andrey] А тому, що вони лежать на вінті, та там такий жахливий фон, що треба із ним щось робити :-( А в мене терпцю і знання не вистачає в ФШ обробляти. Моя проблема - спрямоване світло, яке не вдалось розсіяти ніякими засобами (місця в кімнаті мало, а світло дуже спрямоване)ну і відповідно відірвати від фону теж не вийшло. Тому пересвіти та затемнення все псують. Думаю перезнімати. Вже знайшла можливість іншого світла. Але ідея мене таки зачепила!
[To 1. Tetty] :) Спасибо! Профиль лица модели был бы не лучше - это мы с моделью обговорили ещё до начала съёмки:) А почему Вы сразу не силуэты? Или такова задумка?
О, колега! Я теж зараз працюю над серією жіночих силуетів на червоному :-) Поки є ось що, не зовсім силуети, але на червоному http://club.foto.ua/gallery/photos/42150.html http://club.foto.ua/gallery/photos/42249.html Подобається ракурс і рівномірність освітлення фону (я знаю - це важко). Однак я би дала профіль обличчя, щоб він читався. І ще кадрування по спині би змінила на щільніше, або просторіше. Дуже подобається силует грудей. Особливо оцей блік вариант кадрирования
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий