Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Документальная фотография > Портрет річної давності
Отзывы

[To 3. Capricorn] Дякую за підтримку

Якби була можливісь в мене робити постановку цього кадру.. в першу чергу змістив би точку зйомки в ліво або в право.. щоб хлопці на ЗП не торчали з голови хлопця на ПП.. Насправді було так: я знімав тих хлопців шо ззаді загальним планом.. і побачив в рамці "відіка" цього хлопця.. він говорив по телефону.. я постарався шось скомпонувати.. секунда-дві.. він закінчив говорити.. і з 4-х дублів один виявився тим, який Ви маєме можливість зараз спостерігати. Його реакція чи була наіграною - мені не відома, оскільки не виключаю що він бачачи що його знімають "прийняв стойку")). Пи.Сэ.Дивлячись ці фото сьогодні - необхідно памятати, що великих жертв ще не було, а Грушевського тоді виглядало майданчиком героїчного спротиву.. аналогів якому на той час ще не було

[To 2. caliber 35mm] Да я вам верю, конечно. Вы правы - ценность таких фотографий в документальности. И поэтому она со временем будет расти. Просто хотел сказать вам о своём впечатлении. Наверное потому, что здесь в документальность вмешалась образность. Хорошая карточка.

[To 1. Capricorn]

Не бачу ніякого смислу приховувати якісь деталі кожної зі знятих мною фотографій.. якщо цікаво можу розказати. На рах. моїх фотографій з Майдану - можу запевнити, що постановок не було - так як навпаки шукав сюжети з життя без ніяких підігрувань, хоча не раз вже спостерігав дядьків репортерів - які старались сфабрикувати момент.. - просили повторити прогавлений рух.. і так далі.

Неплохой портрет. Но не покидает ощущение, что какой-то процент постановочности в нём есть. Хотя может и ошибаюсь.

Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий