Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы

[To 9. caliber 35mm] Повністю з вами згоден.

[To 12. caliber 35mm]Ну і людину по згинам руки-плечі

[To 9. caliber 35mm]Можна і торохи по іншому намалювати:) з використанням геометричних фігур та плавних ліній. Але тут є пов'язані елементи.

Хлопці, місце мені відоме, можна взяти діда підвести його на точку в режимний час.. дати йому зерна і він засіє як треба..на закатєнарассветє всьо як положено - але річ в тому, шо то вже буде зовсім друга історія.. а я не кіно знімаю.. я одну мить з життя зафіксував не більше

Мені тут ось це в першу чергу подобається.. решту сюжет з життя, нам багатьом часто хотілось би побачити і зафіксувати шось більше - шось довершеніше.. - але життя диктує одне.. і не завжди шидевральне.. а деколи навпаки викидує шедеври - а ти як дурак стоїш моргаєш - бо твій супер проф фотік на клинку дома висить і мухи на нього серуть:))

[To 7. caliber 35mm] Здесь не нужны летящие зерна.

Просто поза должна быть чуть менее статична: изгиб тела, размытая в движении рука или т.п. Однако и так не плохо. Задертая ветром челка спасает.

[To 6. Fizyar Myhajlo] Не спорю, все так.. і підтримую - самому б хотілось бачить "струю" зерна шо відбивається від землі.. але тіше себе що не постановка, - ну не люблю я постановок.. нічого не доказую - повірте на слові, все з життя - бо дорогі мені ці фотографії

[To 5. caliber 35mm] Це все так, але погодься, що статичним вийшов сіяч.

Преницю, овес, жито - тепер переважно сіють сівлкою і рідко руками.. в мене є фотографія ше старої кінної польської сівалки.. руками рідко - хіба засіюють клини - де сівалка не захопила.

[To 1. Fizyar Myhajlo]

[To 2. Makar]

Дякую хлопці, за інтерес до моєї фотографії. Сам радий був би схопити момент розсіювання зерна, але сіяв дідо тоді люцерну - зерно якої на вигляд порошинки..

[To 1. Fizyar Myhajlo] "Їдеш день — чия земля? Калитчина ! ")

[To 1. Fizyar Myhajlo]На знімку ще цікаво рифмуються зображення людини на передньому плані та невеликих заростей на задньому - там тільки неначе людина лежить. Щодо іншого - так, було б чуждово схопити мить розсівання зерна.

Хороша ідея, і дядько класний, але явно бракує динаміки. Складається враження що дядько не засіває поле,а показує що в нього тут на городі є.

Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий