Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Из жизни фотоклуба Foto.ua > «ФОТОГРАФІЯ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ТАЄМНИЦІ ТВОРЧОСТІ» ЕДУАРДА СТРАНАДК
Отзывы

«ФОТОГРАФІЯ ЯК МИСТЕЦТВО ТА ТАЄМНИЦІ ТВОРЧОСТІ» ЕДУАРДА СТРАНАДКО
В середу 10 червня в 19:00 в галереї «Бінокль» (вул.Костянтинівська 63/12, Київ, Україна) на закритті фотовиставки Клубу Фотографії «Х-Діалоги» 2015(http://foto.ua/forum/group.php?groupid=7) (http://journal.foto.ua/…/vistavka-klubu-kf-foto-ua-x-dialog…http://photospilka.com/…/zaproshu-mo-vsih-ne-bayduzhih-do-f…) відбудеться творча зустріч з незвичайним майстром фотомистецтва Едуардом СТРАНАДКО – українським фотохудожником, головою Національної спілки фотохудожників України, заслуженим працівником культури України, членом Національної спілки журналістів України. Едуард Странадко – учасник більш як 50 індивідуальних і 100 колективних фотовиставок, член журі численних фотоконкурсів.
«У роботах Едуарда Странадко головний процес –– тонування готових відбитків в розчині. Підбір тону нез'ясовно, але безпомилково гармонує у нього і з фактурою кадру і з емоційним станом. Странадко мрійливий і ліричний. Що для нього реальність? Зупинити сонячне світло, зловити подих, витікання часу... Кадри залиті світлом, ви бачите як все охоплено, промито і оживлено сліпучим сонячним «вітром». На знімках –– не «люди», не «пейзажі». На знімках –– повітря, крізь яке відчувається і тремтить реальність; якийсь атмосферний порив, яким люди, будинки і пейзажі підняті в ейфорію чи то сну, чи то захоплення, чи то марення ...» (© Наталія Скарлатті)
Едуард Странадко – людина-фейєрверк, людина сонячного запалу та енергії, з копною волосся-протуберанців, інтелектуал і інтелігент, загадка і відчайдушно відкрита особистість, людина з гумором та родзинкою (ще й не одною), не байдужий і завжди доброзичливий до людей, які звертаються по допомогу, а головне – фотограф-легенда.
Запрошуємо всіх на зустріч-діалог, кого цікавить фотографія як мистецтво та таємниці творчості фотоМайстра – ЕДУАРДА СТРАНАДКО.

Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий