Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 36
    Активный пользователь RgQ is on a distinguished road

Lightbulb О том,как меня кинули.(Пишу сюда,так,как в черном списке тема не появилась)

Доброго дня шановні форумчани,хочу росказати історію про те,як я попав на гроші. Почалося все 3 місяці назад. Я займався пошуками камери,дуже хотів Nikon D600. Але грошей трішки не хватало. Одного разу натрапив на обяву на сландо,людина продавала камеру з пробігом ,якщо не помиляюсь 19000кадрів. Без гарантії,але в ідеальному стані за 14 000грн (на той момент середня ціна була десь 16000грн. Спочатку я подумав що розвод,але людина на сландо з 2010 року,окрім камери продавав також "24-70 з дефектом" і багато всього. Я затеефонував людині,домовився про покупку! Приємний чоловік,вічливий,на кидалово не схожий "можливо тобі він і не мав намірів "кидати" мене. Думаю як всім відомо відправити товар дорожче 10 000грн без чека,кий підтверджує його ціну є неможливим. От і домовилися ми,що він вказує 10 000грн,а 3700грн (ми домовилися за 13700+я оплачую всі витрати на пересилку і відправку коштів). Камеру мені відправили наступного ж дня,гроші я відправив наступного дня.Ще тоді мене не сподобалося те,що продавець дуже швидко хоче ті 3700,як би гроші треба на море збирається. Що ж було далі,я відправив гроші на його картку і чекав з нетерпінням приїзду камери. І тут дзвінок,і він мені каже,що як би він відправляв кілька посилок і на почті переплутали і мені їде не та посилка,попросив щоб я не забирав,а почекав 2-3 дні і він відправить мені мою камеру.Пройшло 3 дні,камери я так і не отримав,він сказав мені,що як би камеру забрав хтось інший,і ще багато різних історій. Обіцяв повернути гроші!! Час йшов тиждень-два-три грошей я так і не бачив. Потім,мені набридло,і я вирішив їхати до нього,я йому про це сказав,мабуть його це налякало і він скинув мені 1000грн, Після цього я трішки заспокоївся,думаю реально в людини грошей немає,і почав чекати.... потім ще місяць я слухав і різні басні на зразок "завтра точно віддам", " в пятницю точно віддам"....потім деякі з номерів на які я телефонував відключилися. Лише 1 номер був на звязку. Потім почалася історія на рахунок " давай я тобі відправлю 24-70 з деффектом,ти його продаси,візьмеш те що я тобі винен,а решту скиниш на картку"". Я згодився,він обіцяв фото дефекту,я чекав цих фото 2 тижні,нагадував йому кожні 2-3 дні,але слухав якісь відмазки. Десь 2-3 тижні тому всі номери відключилися!! У ВК людина не відписує,хоча й читає повідомлення! Мало надіюся що він "по доброму" поверне мені рушту моїх коштів. Можливо ще хтось попав на цього ділигу? Він мені телефонував з 4 різних номерів,2 з яких лайфи,які з часом вимкнулися,і не зявляються в мережі (можливо ще від когось морозиться"Можливо хтось знає цю людину. Або може мені допомогти повернути кошти за винагороду. І так проживає він в місті Дніпропетровськ звуть його Євтушенко Віталій Євгенійович. Номер карти приват банку 4149437802050474 Номера телефону 0931045450,0976566898 (ці номера вимкнулися місяця півтора назад) 0988824408 (вимкнувся кілька тижнів тому) Я все розумію,можливо у людини немає грошей,але вже пройшло 3 місяці! Можна було віддавати потрохи по 100-200гривень. Всім хто має якусь інформацію про цю людину. Прошу писати сюди або на почту yuralamer@yandex.ru. З повагою Юрій
    Последний раз редактировалось RgQ; 24.10.2014 в 10:09.

Заявление в милицию, и помогите следователям (пусть соберут первые материалы, данные о банковском переводе (надо раскрыть банковскую тайну, либо банк даст по Вашему запросу)). Пообщайтес ьс его друзьями в контакте, узнайте реальный ли человек. Жаль что Вы не один такой, люди так нажываются. И не боятся ведь. Не боятся быть искалеченными, или даже большего. При желании найти его можно. Поговорите со знакомым следаком, желательно кем-то умным из областной управы.

Пользователь Flagman is on a distinguished road Аватар для Flagman
    Из личного опыта - пересылали мне новой почтой б/у камеру за 14000 грн - и без чеков всяких. Было это месяц назад максимум. так что не ведитесь на предоплаты, лучше обойти такого "продавана"!

Удачи в расследовании!!! Спасибо за подробное описание Вашего случая, хоть и печального.

Я проживаю в Киеві. До Дніпропетровська не так близько,та й зупинитися немає в кого (я наврядче за день його знайду),а якщо знімати готель і так далі,то я за межі тої суми яку він винен вийда за кілька днів,та й часу немає,а по змінам працюю,вихідних як таких немає((. Тому й написав сюди,з надією що хтось знає цю людину,або знає як знайти його. В міліцію звертатися без толку,вже 3 місяці пройшло,я нічого не доведу(((

Дякую за підтримку. Ні не завжди хочуть відправляти,я продавав обєктив за 8000грн,то зі скреготом на зубах як кажуть взяли без чека) Більше 10 000 не беруть,хоча мабуть дивлячись в якому відділенні,в Києві точно не беруть,в маленьких містах можливо й простіше....

Активный пользователь fotodrug is on a distinguished road
    Цитата Сообщение от Тимон Посмотреть сообщение
    Заявление в милицию, и помогите следователям (пусть соберут первые материалы, данные о банковском переводе (надо раскрыть банковскую тайну, либо банк даст по Вашему запросу)). Пообщайтес ьс его друзьями в контакте, узнайте реальный ли человек. Жаль что Вы не один такой, люди так нажываются. И не боятся ведь. Не боятся быть искалеченными, или даже большего. При желании найти его можно. Поговорите со знакомым следаком, желательно кем-то умным из областной управы.
    Так никто же в ментовку заявление не несёт. Потом удивляются, что на сландо почти все объявления с низкой ценой-развод.

Активный пользователь kaktyC is a glorious beacon of lightkaktyC is a glorious beacon of lightkaktyC is a glorious beacon of lightkaktyC is a glorious beacon of lightkaktyC is a glorious beacon of lightkaktyC is a glorious beacon of light Аватар для kaktyC
    Изображений
    2
    Цитата Сообщение от RgQ Посмотреть сообщение
    Я проживаю в Киеві. До Дніпропетровська не так близько,та й зупинитися немає в кого (я наврядче за день його знайду),а якщо знімати готель і так далі,то я за межі тої суми яку він винен вийда за кілька днів,та й часу немає,а по змінам працюю,вихідних як таких немає((. Тому й написав сюди,з надією що хтось знає цю людину,або знає як знайти його. В міліцію звертатися без толку,вже 3 місяці пройшло,я нічого не доведу(((
    відділеня 84 в києві відправляє без чеку, перевірено.

Активный пользователь Hassels is on a distinguished road Аватар для Hassels
    Изображений
    9
    Цитата Сообщение от kaktyC Посмотреть сообщение
    відділеня 84 в києві відправляє без чеку, перевірено.
    Сообщите это начальству- все будут уволены, перевирэно
    с благими намерениями дорого в ад

Ситуация разворачивается еще интереснее!!! По ссылке у ВК другой человек!!!(я с ним поговорил ето явно не он,и он адекватен полностью)) Карточка его,но старая и не активная! Теперь все еще интереснее становится!!! Уже не знаю кому верить....
    Последний раз редактировалось RgQ; 24.10.2014 в 10:31.

вы ничего не докажете, успокойтесь
    то что вы заплатили - это цена вашего обучения, чтобы больше не попадались.
    Уже пытались выловить одного мошенника - милиция этим не будет заниматься.
    И даже если бы вас кинули на 50 000 грн, всё равно милиция не будет этим заниматься. Успокойтесь и выбросьте из головы. Потратите время и деньги, а ваши вам никто не вернёт.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 123 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права