Pickit
вход

ник (имя)
Для восстановления пароля впишите E-mail, указанный при регистрации:
Журнал Образование Новости в ФОТО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15

Штатник на кроп

Всім привіт. Допоможіть з вибором штатного об"єктива на Nikon D7000. Вибираю між Tamron 17-50 f2.8 i Sigma 17-50 f2.8. Два об"єктиви з стабом. Хто чим користувався? Що порадите?

Nikon AF-S DX Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR

Та ні, 16-85 вроді і класний, але от світосила... Думаю Sigma 17-50 f2.8 цікавіше буде

Народ, що скажете? Що порадите?

Активный пользователь yurius-3 is infamous around these parts
    Цитата Сообщение от pro100vovan4uk Посмотреть сообщение
    Та ні, 16-85 вроді і класний, але от світосила... Думаю Sigma 17-50 f2.8 цікавіше буде
    Думать тут бесполезно - почитайте отзывы, сравнения (http://www.artem-kashkanov.ru/article50.html), посмотрите снимки в инете. Sigma по резкости убивает и морально уничтожает Тамрон, а поскольку у вас зум в пределах широкого-нормального угла, то резкость - именно то, что вам от такого объектива нужно. И зачем вам такая светосила для широкого угла? Ночные пейзажи? Фон размывать? Возьмите Гелиос 81-Н, будет вам и фон, и светосила побольше, "...будет тебе и ванна, и кофэ, и какава с чаем!". И ещё фикс типа Nikon DX 35 мм 1.8G, или ту же Сигму 30 мм f/1.4 - сэкономите уйму денег, особенно на 1.8G. Вряд ли вы часто будете снимать на 17 мм. А вообще - берите Сигму

Активный пользователь nashua will become famous soon enough Аватар для nashua
    Светосильный зум это в основном для свадебщиков нужен.
    На открытой картинка резкая только в центре, очень заметным становится виньетирование. Дисторсия у этого объектива не маленькая, снимать предметку им будет нежелательно. Берите 16-85 и светосильный 30 или 35мм
    Последний раз редактировалось nashua; 18.11.2014 в 10:12.
    Как все?! Что ты говоришь?! Как все… не двигать время, не жить в прошлом и будущем, не летать на ядрах, не охотиться на мамонтов?.. Да никогда! Что я – ненормальный?

Nikon DX 35 мм 1.8G я вже маю, також маю такий самий але 50 мм, зараз тільки широкого кута не хватає, коли фотографую в кімнаті то часто з 35 мм приходиться до стіни прижиматися і то не хватає. Світосильний зум - це для мене обдуманий вибір, але от незнаю який вибрати... A Nikor 17-55 f2.8 не збираюся купляти так як планую перехід на ФФ, і ціна висока дуже.

Moderator kissel is on a distinguished road Аватар для kissel
    Розгляньте варіант світосильного повнокадрового широкозума. Перейдете на фх - не матимете зайвої мороки з перепродажами. Наприклад, Tamron 17-35/2.8-4 - за відносно недорого практично безальтернативний варіант, матимете робочу відкриту, хорошу поведінку в контровому. Або ще гляньте старенький тамрон 20-40/2.7-3.5, у нього недолік лише - боїться контрового, але у всьому іншому дуже достойний об'єктив. Сігми з аналогічними характеристиками ІМНО не варті уваги, хіба що ціна помітно нижча чим на тамрони.
    З дещо дорожчих ніккор 17-35/2.8, але там треба звертати увагу на мотор АФ, щоб не пищав, бо буде некислий попандос по грошам.

Tamron 17-35/2.8-4 важко знайти, його робили тільки для США, тай нехочу я об"єктива для ФФ, пробував декілька і вирішив що не підходять вони на кроп, якість картинки не подобається. Тай взагалі фікси подобаються, але один зум з широким кутом теж хочу мати, дуже потрібний...

Moderator kissel is on a distinguished road Аватар для kissel
    Зараз не купити проблема, а продати )))
    Щодо тамрона 17-35 для ринку США - чесно кажучи, вперше чую У нас він не частий гість в барахолках, але при бажанні навіть в актуальних оголошеннях знайдете (бачив нещодавно). На кропі він, до речі, без жодних нарікань - користувався ним в свій час на 1.5 кропі (нікон д7000) і на 1.3 (кенон 1дм2).
    Що саме Вам потрібно - Вам же і розбиратися.
    Последний раз редактировалось kissel; 19.11.2014 в 10:50.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя

Ваши права