Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы
Спасибі всім за підтримку!
[To plyton ], [To Toha Nikolko ], [To Cvitana ], [To saxx], [To Merilyn], [To alekse2008] Спасибі велике за підтримку, рекомандації та оцінки! Щасти вам!
[To duru  ], [To pit  ]  Щиро вдячний за оцінки та рекомендації! Успіхів вам! Зі святом!
 
[To ren_pl ], [To Ya123 ] Дякую за оцінки та рекомендації! Нехай щастить!
[To Андреевич], [To Бардус Александр] Спасибі вам велике за рекомендації та оцінки. Успіхів!
[To Андреевич], [To Бардус Александр] Спасибі вам велике за рекомендації та оцінки. Успіхів!
Велике спасибі за рекомендації та оцінки! (RYUHA , Horan, Yubinuki). Дякую за підтримку! Успіхів вам!
8. [То 8. BlaCk_WingS (Надежда Жукова)]. Эмоции счастья одни из самых ярких. Спасибо большое за рекомендации и оценки! Стараемся! 
Очень эмоциональная фотография!  Нравится.
Щиро вдячний за рекомендації та оцінки (italiano9, AlexChumak, Helenа , YachmennOFF, Damen, Sonic,Makar)... Нехай вам щастить!
[To 5. Human : ) Дякую за підтримку! Дійсно, в наші часи не вистачає тепла душевного, простої людської поваги, відкритості та щирості. Бабуся на світлині істинно щаслива, бо в неї є троє внучат, котрі її люблять та щодня навідуються в гості. І вам бажаю творчих злетів та вдалих кадрів!
[To 4. Лебідь] Так, повнiстю згоден, на сердечну щирiсть, завжди вiдповiдають такою ж щирiстю. Бажаю Вам творчих успiхiв та щирих емоцiй!  ;)
ТО Human : ) : Дякую! Радий, що сподобалось! Однозначно, світлини треба робити від чистого серця, з добрими помислами, одначе багато залежить і від самої людини, з котрою працюєш, від її енергетики та почуттів... на фото багато чого можна побачити і навіть дізнатися про людину те, чого не побачиш під час звичайного спілкування...
Дякую щире за оцінки та рекомендації, за підтримку (Khlopotenko, Human : , Larfei,  еtudiants, bezik-master.com, BlaCk_WingS (Надежда Жукова), da64905, nvr69, Chernya)... 


 
Добрi у Вас фото... маю на увазi атмосферу, яку вони передають.
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий