Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Репортаж > Софія Київська: мозаїка Святий Миколай, ХІ ст.
Отзывы

Фото створене на підставі анатомо-антропологічних даних професором Луіджі Мартіно. Мощі святого зараз зберігаються в Італіі у місті Барі. А щодо можливостей компа - Ви маєте рацію - можна і себе вже сьогодні побачити у якому хочеш віці))))

[To 3. Lukjana] Цікаво все! Але є одна річ щодо комп'ютерних технологій, а саме: комп'ютер створив те зображення на основі вже існуючих зображень. Отже, комп усереднив всі зображення переробив їх, і на цій основі видав середнє зображення, яке найбільше відповідає до всіх у нього закладених зображень (це моє припущення алгоритма роботи компа). Можливо там була й мозаїка з Софії!? Тобто, фактично, комп нічого й не створив. Адже художник, такий зібраний портрет, може теж створити, як на мене. Сподіваюсь, що Ви бачили створений компом портрет Б.Є. Патона - Президента Академії наук України, - якому нещодавно виповнилось 101рік? Він там теж схожий на себе. Тобто, комп'ютер не придумав з нуля і воно співпало. Тобто дива не відбулося.

Вам дуже вдячна! Мозаїка унікальна. Придивіться самі - це портрет св. Миколая, створений з допомогою компьютерних технологій (сам святий жив у ІІ ст н. е в Лікії (нині Турція), був єпіскопом у містечку Мирі - звідси Миколай Мирлікійський, а ще - святий Ніколас (той самий Санта Клаус), що утаємничено підкидав у мішечках гроші збіднілим. Але я про інше - як майстри у ХІ столітті створили такий впізнаваний портрет!!! Дива і справді існують)))

[To 1. Lukjana] Дякую! Навзаєм! Проте є більш повна світлина, але там частина реставраційного малюнку.

Чудова робота, і нині - символічна: зі святом Вас!

Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий