Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Пейзаж (флора) > Смотрицькi сторожi
Отзывы
Ні, без зуму. Нажаль трохи проспав і не було часу вибрати вдалфшу точку зйомки - ловив проміння сонця, що сходить.. Хоча проглянув ще пару фот з тої серії, ніби є трохи вдаліше кадрування, але вже не дуже охота міняти, чи репост робити (коли би було принципово ліпше - то так, а трохи - напевно не варто)... Та й гра світла на решту не така цікава.. Хоча, якщо є дуже велика бажання ше пару фот з тої серії - http://ihoros.livejournal.com/4580.htm
Красивое местечко!! Жаль не хватает масштабности :( Вы что, с зумом снимали?
Ничего, что проспал! Главное, чтобы никто не встал раньше!
[To 2. IhorO] Орган мышления иногда тормозит,но это бывает к лучшему:)По свету отлично получилось! Ничего не проспал, хотя объёма облаку не помешало бы, но сама знаю, как такое снимать:)Мне в общем понравилось. [To 1. Drako] Не согласна- воздуха не останется...хотя этот воздух не мешало бы подзаполнить;)
взагалі є варіанти трохи з іншим кадруванням - див. http://pics.livejournal.com/ihoros/gallery/0000f4rd але цей мені трохи більше сподобався.. Зараз мені здається, що точка зйомки далеко не сама оптимальна, але тоді трохи орган думання тормознув, цю сиnуацію спровокувало те, що трохи проспав, і сонце вже починало підніматися з-за горизонту..
+ но чего-то не хватает... вариант кадрирования? как вариант... но надо еще покрутить
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий