Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы
Панораму зведено трохи акуратніше, під впливом критики o /Anton Drazhenko/... як на мене, виглядає приємніше. Попередній варіан при бажанні пожна подивитися на http://pics.livejournal.com/ihoros/pic/0005b6c8
пс >Хоча, до речі, мало хто замічає. точніше сказати - не дуже часто пальцем на то показували.. Але є, тому переклею. Поточну версію десь збережу та після апдейту лінк на неї опублікую теж.
Мені то теж очі муляє. Хоча, до речі, мало хто замічає. Не дуже вумна софтина склейки панорам - то не бовтанка, а погане суміщення (софт не допускає ручних коректив). Тре пошукати іншу. Клеїти ж ручками трохи накладно, а рідною софтиною від олімпуса не получається, так як знімалося не в режимі панорами, а кожен кадр окремо на брекитингу (моє цифромило не підтримує брекитинг та панораму одночасно). Рідна ж софтина клеїть панорами (до речі, непогано) дише в тому випадку, якщо сорци були зняті в панорамному режимі.. Знімав на брекитингу, так як було боязнь, що не хватить динамічного діапазону, хоча не цей раз обійшлося, і ніби не конче було ліпити окремі "сорци" для панорами з карів з різною експокорекцією. --- одним словом - десь сьогодні вечором чи завтра зраня переклею панораму та зроблю апдейт картинки, думаю, буде трошки ліпше, принаймі цю "болтанку" заберу.
а от куда взялась здесь вариант кадрирования болтанка?!
Шикарные места! И работа отличная:)
+ [To 5. IhorO] можно было отредактировать ту работу и перезалить - не пришлось бы ждать
Близниці, Свидовець - практично на одній висоті, але правий край відчутно блище до точки зйомки... Можливо через то складається враження завалу... Завалу насправді немає, знімалося зі штативу, горизонт виставлявся по рівню, ну може недоглянув градус-два-три, але не десять.. Також вісь камери трохи нахилена вниз до лінії горизонту + то кроп відносно великої панорами, кроп правої від центру частини - це все в сумі напевно дало такий ефект. Думка "скоректувати" горизонт показалася не дуже..
в обране, чудове фото. це такі гори, чи завал вліво?
хвилин 20-40 після сходу сонця, не більше, проміння майже горизонтальне..
Люблю горы, порадовали!++++++++
Запостив і удалив через 20 секунд - була така справа. Тональнись видалася не дуже - в мене поганенький полярик, трохи вгонить в теплоту, але з холодновато-синім відтінком - подумав, що треба трохи підправити в фш. Справа кількох хвилин - але сайт дозволяє зробити новий постинг через 12 год.
Вроде вчера уже видел эту работу?..
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий