Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Отзывы
А все-таки сепія мені більше подобалася
Ще раз глянув. В загальному ЧУДОВО. В деталях я би пробував так чи інакше підрізати правий сторона-щоб менше важкуватої зелені було на противагу лівій стороні і голим, на краях "пухнастим" гіллякам на фоні файнезного неба. то пост 7.IhorO : буду в тих краях -обовязково заскочу.

12. oneshot

07.12.2006 23:54

... у них з мозгів ростуть коріння)) І я в цю пору по горах мотався.
Дуже красиве фото. Мені надзвичайно подобається. Навіює на якусь ностальгію. +++ :)
А мені, як збоченці, хочесся білої рамочки, досить товстої... тоді вона буде вигядати як надрукована... :-) З.І. Класний стан і настрій....
Варіант Вашої назви явно вдаліший - саме швидше якусь його варіацію використаю в свому жж, маю звичку через деякий час скидати туди троха фот... Дякую.
to Taneka Думав над таким кадруванням. Правда, збирався трохи сильніше затиснути. Але тоді до квадрату ніби напрошується рамка. Рамки не хотілося би - по перше, дерево ніби затиснуте, рамка ще більш затисне, плюс рамка вносила б якусь штучність (искуственность російською).. Хоча, може не зовсім маю рацію. Ви пропонуєте трохи вільніший варіант, лише трохи вільніший, чим я розглядав - але він ніби відчутно вдаліший. Коли би здогадався - то напевно би зробив так. Відносно ч/б - не хотілося втрачати дивного стану неба. Коли би хоч трохи хмарки були на небі - однозначно би в ч/б.. to Ed.ua - на шляху з Микуличина (залізнична Станція) на Явірник, це на полонині, що перед полониною Круглоявірник - її назви на жаль не знаю. Горизонтальна відстань до залізної станції по прямій - 1.7 км, до п. Круглоявірник - 1.9 км.. Втім - 48 24,1488 N 24 34,5974 E по Пулково 42, внрм 1038 :-) - то відбито за десяток- другий метрів від цього дерева. Взагалі там група будинків - досить охайна господа, ще зо три господарських будиночки, а та, що на фото - сама крайня, трохи на відшибі і найбільш бідова..
У мене стан "Дежавю". Де це?
Назовите "Грустный дуэт одиночества"...или что-то в этом роде... В самом деле грустно... вариант кадрирования и может так? А в чб посмотрела- вообще разрыдалась:))))
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий