Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Остальное > А за вiкном йшла рота червоноар... тьху, весна.
Отзывы
так тож "натурпродукт" :-) пс. До речі, з подачі Tasic-а - показав пальцем, сказав - подумай... йому тоді влом було возитися зі своїм грос-апаратом..

22. Таня_dev

11.01.2007 11:59

а казав, що з рамками "скудоуміє" - он яка шикарна рамка вийшла :)
[To 20. IhorO] Это Вам спасибо - работа действительно очень красивая!
Жозефін, ще раз дуже дякую :-)
[To 18. IhorO] Мне конечно трудно сказать, какой вариант я видела, когда писала последнее сообщение, но этот вариант мне нравится! А насчет учиться, я это делаю практически ежедневно, даже когда ужасно не хочется - ведь только так можно чему-то научиться... :0)
Жозефін, дякую, але вибачте за надоїдливість - але знову ж не зрозуміло, Ви бачили варіант 2, чи варіант3, той що зараз (бо може знову розминулися)... 3 мені більше подобається за 2, і власне навіть той, що бачу в ФШ, а не в IE... Знову прийдеться читати замудрі речі про профілі, настройку кривих DAC відеоплати.. Бо шось дуже охота, щоби ФШ та IE одинаково картинку показували, і більш менш правдиво.. Воно то так вже було, але злетіло, і на жаль не примітив коли - бо коректировку кольору роблю рідко, а друкувати теж нічого останім часом не друкував, щоби був привід до кольоропередачі дочепитися..
Блін.. Ніби добився в ФШ результу, що видався більш прийнятливим (трохи загнав в нейтральні найцбільш темні та світлі місця, незначно розширив дин. діапазон знімку), запостив сюди знову... але - дивлюся в IE фото незначно пішло в чероне, прмнаймі стовбури дерев на передньому плані.. Напевно щось злетіло в настройках чи то системи, чи то фш - я раніше добивався, що і в ІЕ і ФШ було більш менш одинакове відорраження кольору і більш-менш правдиве (наскільки то можливо без апаратних калібраторів).. А зара шось пішло гайтю, треба розбиратися (минулий раз то робив з книжкою в руках, то тепер теж прийдеться троха побавитися.. Після того може зроблю ще раз апдейт, бо той варіант що бачу в ФШ все таки приємніший, чим в IE)...
[To 15. IhorO] Этот вариант намного НАМНОГО лучше!!!
Жозефін, я троха тормознув, і запостив сюди старий варіант знімку, зараз вже новий.. Хоча колір правив дуже мало.. Можливо Ви бачили ше старий.. Якщо туман механічно загонити в сірий - то весь знімок йде надто в жовте.. Якщо ж дати легенько в инє туман - не знаю, зараз попробую.. Дякую за увагу.
[To 13. IhorO] Я посмотрела исходник. По-моему мнению действительно не отработался правильно баланс белого. Попробуйте все-таки сделать оттенок тумана более синим. Может быть Вам самому понравится. Что Вам терять? :0)
Дуже дякую за коментарі. to Жозефина.. Думав довго.. Спочатку не погоджувався - все таки туман тоді не мав абсолютно нейтрального відтінку - то було досить зранку, відносно високо і сонце крізь хмари певний відтінок туману надавало, певна легенька сизово-синюватість все таки була присутня.. Але.. все таки напевно автоматика балансу білого знадто підкреслила ту сизово-синюватість, чи як Ви сказали фіолетовість.. Тому легеньке коректування кольору зробив, попередню версію знімку можна побачити при бажанні на http://pics.livejournal.com/ihoros/pic/0003qhs8/g20 to GIA - та кажуть люди, шо по різному бувало... Взагалі кілометрів за три від того місця, де знімкувалося, через Явірник, на полонині Верхня Зелениця біля колиби ще досі є залишки залізяк від міномета.. Правда, в тих залізяках міномет угадується вже слабо..
To [9.IhorO] Про назву. Назва цікава, якщо припустити, що ці слова лунають із вуст вуйка, сидячого з кулеметом під дахом. ;)
+ Очень хорошая работа! Интересное кадрирование, смешное название, вспышка "отработала" превосходно. Единственный минус - мне не нравится "фиолетовость" снимка" (фиолетовые стволы деревьев, фиолетовый туман). Надо бы сделать цветокоррекцию...
Дякую за відклики. to GIA - назви людської придумати не міг (в мене з цим взагалі туго)... Чомусь згадалося пародійно-дебіловате з древніх часів - "а за окном ишла революция и рота красноармейцев"... Який асоціативний ряд викликав ту згадку - бог його знає. Можливо паралельність того, що до вікна і за вікном.. 2 Эдуард ГАЛАГАН без спалаху навколовіконний простір безнадійно йшов в чорне - все таки цифромило з бідним динамічним діапазоном. Хоча все таки інтенсивність спалаху приглушувалася відносно того, як хотіла автоматика.. Носити з собою по горах автономний спалах для підсвітки зі сторони, а не влоб - ше якось не дійшов до того.. Поки що перейшов стадію штативу (зараз, цей же знімок ше робився без штативу) 2 voodison Судячи по зарубинах хтось це вже намагався, я не став розвивати цю тему :-)
Красота! Если бы еще поперечную балку срубить..) +
Рамка хорошо сыграла!
и даже вспышка практически не помешала...
+ Файно. І назва цікава.
Дуже живописно !!!!!Beautiful-КАРПАТИ!
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий