Магазин: (044) 461-86-49
Клуб: (044) 590-22-45
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
track
Foto.ua > Фотогалерея > Остальное > Тут заночовує вiтер
Отзывы
[To 9. Drako /Anton Drazhenko/] Летом легко %)
[To 2. IhorO] Спасибо! Очень интересная "пробежка " у вас получилась:) [To 6. IhorO] Вы ж берегите себя! Правда, наверное, все мы такие...я в прошлом году обморозила руки, когда поехала снимать обледеневшее Азовское море (шквальный ветер, -25")...тоже забыла перчатки.. Удач в путешествиях и фото:))
супер! +++ все тоже хочу Пип-Иван покорить... ну хотя б летом ...
[To 6. IhorO] Представляю как ветровой поток равлся в это маленькое отверстие с температурой -17
[To 6. IhorO] Спасибо за ваш ответ! За такие условия съемки, ну просто ОГРОМНЫЙ ПЛЮС! ;)
> это окно обсерватории? Так. >Обморожения были? Слава богу ні, втім, певне спорядження все таки було в наявності. Те, що я трохи підморозив руку - то через дурість та ледачість - надів лижні рукавиці, як виходив фотографувати, легкі рукавиці лишив в обсерваторії. Але виявилося, що в лижніх рукавицях важко попадати по кнопочках цифромила, то я зняв рукавицю з правої руки (повернутися по тонкі рукавиці полінився). Пару хвилин на сімнадцятиградусному морозі та майже штормовому вітру виявилося достатньо, щоби конкретно руку підморозити. На щастя, вчасно догадався, що треба йти відігріватися в палатку. В принципі нічого страшного не сталося, але відносно гострі больові відчуття були майже годину, та й зара є якесь залишкове відчуття в руці. -- відносно зимових походів - в принципі нічого особливого, якщо поступово та з відповідним спорядженням + трохи дружити з головою + вміти вчасно повернути назад.
это окно обсерватории?
это окно обсерватории?
Была на ссылке (рассказ о вашем походе), очень интересно! Просто низкий поклон людям, кто ходит зимой в походы! Не разу не ходила зимой, но хотела бы попробовать! Обморожения были?
Піп Іван (Чорногірський), руїни обсерваторії, "Білий слон". Снігу більш чим достатньо, але починаючи десь з 1700. Ще пару фот - http://ihoros.livejournal.com/8788.htm тех. деталі пробіжки - http://www.karpaty.com.ua/?chapter=forum&forum=7&frange=0&msg=41181 та http://community.livejournal.com/karpaty_com_ua/27050.html
Ух ты!!!! А где это? Я тоже хочу снега!!!!:)))
Оставить свой комментарий:

Пожалуйста авторизируйтесь, чтобы оставить комментарий